Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Administrator systemów

Warszawa

, teamquest

Administrator systemów
Warszawa

Opis stanowiska

* zarządzanie serwerami i usługami działającymi pod kontrolą systemów Windows 2008/2012 Server,
* rozwiązywanie problemów technicznych związanych z działaniem i wydajnością systemów oraz współpracę z użytkownikami w zakresie świadczonych usług IT.

Wymagania

* minimum 2lata doświadczenia w administracji systemem Windows Server;
* wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne);
* znajomość administracji systemami Windows Server 2008/2012;
* znajomość usług katalogowych Active Directory;
* umiejętność administracji MS SQL Server 2008/2012;
* umiejętność administracji MS Exchange 2010 oraz IIS;
* umiejętność zarządzania usługami typu DNS, DHCP i podobnymi, podsystemami z rodziny MS Windows;
* znajomość usług klastrowych MSCS i NLB;
* znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej;
* samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność;
* umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* znajomość sieci SAN i protokołu FC;
* znajomość systemów z rodziny UNIX (przede wszystkim Linux), zwłaszcza pod kątem aplikacji WWW i integracji z systemami Windows;
* znajomość konfiguracji urządzeń Cisco;
* umiejętności i wiedzy z zakresu bezpieczeństwa sieci, *umiejętności konfiguracji urządzeń typu firewall / VPN itp.

Oferujemy

* ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji;
* atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;
* możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku;
* prywatną opiekę medyczną;
* możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie, karta sportowa);
* atrakcyjny pakiet socjalny.