Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Starszy Specjalista ds. BHP

Tychy

, Talent Partners

Starszy Specjalista ds. BHP
Tychy

Opis stanowiska

realizacja zadań z zakresu BHP,
nadzór nad dokumentacją BHP,
zapewnienie bezpieczeństwa, higieny pracy oraz ochrony środowiska,
inicjowanie działań mających na celu ochronę bezpieczeństwa,
prowadzenie szkoleń z zakresu BHP,
nadzór nad ogólnym stanem bezpieczeństwa w zakładzie,
zarządzanie projektami w zakresie ograniczenia ryzyka zawodowego,
przygotowywanie dokumentacji zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP,
min. 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym z branży automotive,
dobra znajomość języka angielskiego,
bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu BHP, OŚ i PPOŻ,
znajomość pakietu MS Office,
bardzo dobra organizacja pracy,
samodzielność,
odpowiedzialność.

Oferujemy

pracę w renomowanej firmie produkcyjnej z branży automotive,
duże możliwość rozwoju zawodowego,
atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie,
stabilne zatrudnienie.