Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Automatyk Utrzymania Ruchu

Gliwice

, Talent Partners

Automatyk Utrzymania Ruchu
Gliwice

Opis stanowiska

usuwanie bieżących awarii,
przygotowywanie i weryfikowanie specyfikacji technicznej w celu zamawiania części zamiennych,
konserwacja i naprawa urządzeń automatyki,
diagnostyka i usprawnianie maszyn,
programowanie sterowników PLC,
analiza raportów z awarii,
raportowanie do przełożonego,
udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S).

Wymagania

wykształcenie min. średnie lub wyższe z zakresu automatyki lub pokrewne,
min. 1-2 lata doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu,
znajomość i umiejętność diagnozowania/programowania sterowników PLC (Siemens, Mitsubishi),
umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania,
znajomość języka angielskiego w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,
gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym i dyżurów,
prawo jazdy kat. B,
samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność rozwiązywania problemów,
motywacja i chęć do pracy.

Mile widziane:

uprawnienia G1/G2/G3,
znajomość Visual Basic.

Oferujemy

ciekawą pracę w dużej, renomowanej i stabilnej firmie,
szkolenia i duże możliwości rozwoju zawodowego,
kontakt z nowoczesnymi technologiami,
atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
pakiet socjalny.