Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-244)

Praca na stanowisku Monter hydrauliki siłowej

Gdańsk

Monter hydrauliki siłowej
Gdańsk

Opis stanowiska

Firma Headhunters, na potrzeby nowego projektu, poszukuje doświadczonych monterów rurociągów hydrauliki siłowej do pracy na terenie nowoczesnej hali produkcyjnej w okolicy Żukowa.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w montażu hydrauliki minimum 3 lata,
- umiejętność czytania schematów hydraulicznych,
- umiejętność obsługi elektronarzędzi,
- precyzja i zaangażowanie.

Oferujemy

Obowiązki:
- montaż i prefabrykacja rurociągów hydraulicznych,
- gięcie rur niewielkich średnic pół cala - dwa cale,
- wykonywanie połączeń typu ermeto,
- praca do 10h dziennie

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,
- możliwe zatrudnienie na umowę zlecenie lub działalność gospodarczą,
- dla osób spoza Trójmiasta oferujemy zakwaterowanie,
- odzież roboczą i wszystkie środki niezbędne do wykonywania pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem w temacie wiadomości „Monter hydrauliki siłowej”, na adres e-mail: gdansk@agencja-headhunters.eu bądź o kontakt telefoniczny pod nr: 669 699 589.
Jeśli spełniasz ww. kryteria i jesteś zainteresowany tą ofertą, zgłoś się do nas!
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.
Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."