Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Pracowniki biurowy/Asystent

Warszawa

, Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Tatara i Współpracownicy

Pracowniki biurowy/Asystent
Warszawa

Opis stanowiska

1) Obsługa urządzeń biurowych
2) Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
3) Dostarczanie pism do sądów i urzędów
4) Fotografowanie akt w sądach
5) Dokonywanie korekty tekstów

Wymagania

1) Wykształcenie wyższe
2) Bardzo dobra organizacja pracy
3) Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
4) Bardzo dobra znajomość praktyczna programu MS Word

Atutem będzie:
1) Praktyczna znajomość programu MS Excel
2) Umiejętność dokonywania korekty tekstów
3) Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
4) Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

PRACA DLA PRACOWNIKA BIUROWEGO
Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Tatara i Współpracownicy (Oddział w Warszawie) poszukuje pracownika biurowego (praca w wymiarze ½ etatu).