Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Doradca ds. ubezpieczeń

Toruń

, TUiR Allianz

Doradca ds. ubezpieczeń
Toruń

Opis stanowiska

• prezentowanie oferty i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych;
• dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów;
• pozyskiwanie klientów indywidualnych i instytucjonalnych oraz obsługa dotychczasowych;
• budowanie długoterminowych relacji z klientami.

Wymagania

• minimum średnie wykształcenie;
• niekaralność;
• komunikatywność i relacyjność;
• nastawienie na rozwój i zdobywanie kompetencji;
• samodzielność i umiejętność zarządzania swoim czasem pracy;
• wysoka kultura osobista.

Oferujemy

• możliwość osiągnięcia wysokiego wynagrodzenia bez limitów;
• dopłaty na start w pierwszym roku pracy nawet do 36 000 zł;
• podjęcie współpracy na umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą;
• ciekawą pracę z ludźmi pozbawioną rutyny z możliwością podejmowania nowych wyzwań;
• pakiet szkoleń na start i możliwość zdobywania nowych kompetencji pod okiem doświadczonych fachowców;
• elastyczny czas pracy gwarantujący równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.