Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Regular iOS Developer

Warszawa

, Team Quest

Regular iOS Developer
Warszawa

Opis stanowiska

* Tworzenie nowych oraz rozwijanie już istniejących aplikacji

Wymagania

* Minimum 1 rok doświadczenia w w Obj-C dla iOS z wykorzystywaniem podstawowych bibliotek z SDK Apple
* Znajomość popularnych frameworków
* Doświadczenie w używaniu narzędzi typu Core Data, GDC, REST API, JSON

Mile widziane będzie:
* Znajomość SWIFT2

Oferujemy

* Konkurencyjne wynagrodzenie;
* Kartę MultiSport;
* Elastyczny czas pracy (start między 7:30 a 9:30);
* Darmowe miejsce parkingowe dla pracowników firmy;
* Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia wśród zespołu specjalistów