Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent/ka ze znajomością języka niemieckiego

Warszawa

, hussarangels

Asystent/ka ze znajomością języka niemieckiego
Warszawa

Opis stanowiska

• Kontakt z Klientem w celu zamawiania części zamiennych oraz negocjowania ich cen
• Koordynowanie procesu zamówienia
• Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją oraz fakturami zakupowymi
• Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami

Wymagania

• Biegła znajomość języka niemieckiego
• Komunikatywna znajomość drugiego języka (angielski, włoski, francuski lub hiszpański)
• Praktyczna znajomość /obsługa pakietu MS Office
• Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
• Zorientowanie na Klienta
• Dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność
• Komunikatywność, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
• Motywacja do pracy oraz chęć rozwoju

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji