Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta

Bydgoszcz

, SCredit

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Do Twoich obowiązków będzie należało:
Przedstawienie informacji na temat produktu.
Umawiania spotkań z Doradcą w biurze.
Telefoniczna obsługa klienta.
Raportowanie.

Wymagania

Dobra znajomość komputera- Windows, Word, Excel.
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
Ambicja, nastawienie na sukces.
Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu.
Chęć ciągłego doskonalenia się, podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

Pracę w stabilnej, przyjaznej dla pracownika firmie- branży finansowej.
Profesjonalne szkolenie i wdrożenie do pracy oraz liczne szkolenia branżowe.
Atrakcyjny, przejrzysty system prowizyjny, bez górnego limitu wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem poprzez portal.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".