Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Mid Full Stack Web Developer (PHP, Angular)

Wrocław

, teamquest

Mid Full Stack Web Developer (PHP, Angular)
Wrocław

Opis stanowiska

Naszym klientem jest jedna z wiodących spółek z branży edukacyjno-wydawniczej. Siedzbia firmy mieści się w zachodniej części Warszawy, niedaleko od centrum. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje super zadania:
* Praca nad topowymi i znanymi systemami i rozwiązaniami IT dla branży edukacyjno-wydawniczej.

Wymagania

* Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* Umiejętność programowania w języku PHP
* Umiejętność programowania w języku JavaScript
* Znajomość biblioteki jQuery
* Znajomość frameworka Symfony i narzędzi potrzebnych do programowania w nim
* Znajomość frameworka AngularJS (może być poziom podstawowy) i narzędzi potrzebnych do programowania w nim
* Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
* Znajomość systemu kontroli wersji Git

Mile widziane:
* Umiejętność korzystania i tworzenia RESTful API
* Znajomość systemu CMS WordPress

Oferujemy

* Szybki i sprawny proces rekrutacyjny (jedno, maksymalnie dwa spotkania)
* Praca w nowoczesnym biurowcu
* Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
* Stabilne zatrudnienie, praca przy wielu projektach
* Pakiet prywatnej opieki medycznej
* Dofinansowanie do karty MultiSport oraz ubezpieczenia na życie, przy umowie o pracę zniżki na kursy językowe