Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. e-marketingu

Łódź

, BinarApps

Specjalista ds. e-marketingu
Łódź

Opis stanowiska

Realizacja i współtworzenie strategii marketingowej firmy.
Nadzór nad budżetem marketingowym.
Wsparcie działu sprzedaży i działu HR.
Zarządzanie działaniami promocyjnymi software housu oraz stronami www.
Koordynacja i planowanie prac w dziale marketingu, w tym organizowanie cotygodniowych meetupów marketingowych.
Negocjowanie umów z podwykonawcami.
Raportowanie do zarządu z efektów pracy działu.
Opracowywanie materiałów reklamowych przy współpracy z grafikiem (np. przygotowywanie i aktualizowanie ofert handlowych, wysyłka newslettera).
Zarządzanie profilami marki w internecie.
Udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych.
Wymyślanie, tworzenie i koordynowanie kampanii reklamowych w internecie.
Analiza efektywności działań marketingowych (przygotowywanie marketingowych raportów kwartalnych).
Współpraca z agencjami reklamowymi/drukarniami w zakresie realizacji materiałów promocyjnych.
Analiza działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję.
Współpraca z klientami B2B: pozyskiwanie referencji.

Wymagania

minimum 2-letnie doświadczenie w marketingu B2B (mile widziane doświadczenie w branży IT),
doświadczenie w digital marketingu,
komunikatywność,
zaangażowanie i samodzielność,
proaktywna postawa,
dobra organizacja pracy,
kreatywność,
biegła znajomość j. angielskiego,
umiejętności copywritterskie,
umiejętności autoprezentacji oraz negocjacji.

Oferujemy

wynagrodzenie: 4000-5200 netto B2B,
prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe,
świetna lokalizacja biura w centrum miasta,
dofinansowanie do parkingu,
dofinansowanie biletów na konferencje branżowe,
darmowe lekcje języka angielskiego w biurze,
game room,
karta sportowa,
biblioteka firmowa i miesięczny budżet na książki,
wyjścia i eventy integracyjne,
elastyczne godziny pracy,
możliwość pracy częściowo zdalnej,
kawa, herbata, napoje.