Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Lwówek Śląski
    (59-600)

Praca na stanowisku Inżynier ds. Jakości Procesów

Lwówek Śląski

, experumhr

Inżynier ds. Jakości Procesów

Opis stanowiska

• nadzór nad funkcjonowaniem systemu jakości,
• udział w zarządzaniu i budowaniu SZJ,
• zarządzanie procesami pod kątem kontroli jakości (mapy procesów, FMEA, MSA, plany kontroli, statystyczna kontrola procesów),
• przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
• przygotowywanie działań korygujących i naprawczych,
• zarządzanie procesem wzorcowania,
• raportowanie wskaźników jakościowych,
• kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• znajomość metod i narzędzi jakościowych: FMEA, SPC, MSA, Ishikawa, 5 Why, 8D,
• znajomość wymagań systemu jakości ISO 9001,
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
• biegła znajomość pakietu MS Office,
• mile widziana znajomość systemu SAP.

Oferujemy

• możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• samodzielność w działaniu,
• pakiet socjalny.