Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - SEMPERTRANS

Łódź

, Agencja Pracy Select

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - SEMPERTRANS
Łódź

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników do pracy na wydziale produkcji linek stalowych oraz na wydziale produkcji taśm przenośnikowych.
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć obsługa maszyn produkcyjnych, przestrzeganie zasad BHP oraz dbanie o wysoką jakość wyrobów.

Wymagania

- Wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane wykształcenie techniczne).
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT oraz uprawnienia na suwnice UDT (kurs finansowany przez firmę Sempertrans dla absolwentów).
- Odpowiedzialność.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy

- Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową w systemie 4-brygadowym.
- Wynagrodzenie 2763 zł brutto na okresie próbnym, po okresie próbnym 3104 zł brutto !
- Praca w niedzielę wynagradzana 100% dodatkiem.
- Umowa o pracę tymczasową.
- Najlepszych pracowników firma zatrudni na stałe.