Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku IT Project Manager (ERP System)

Warszawa

, teamquest

IT Project Manager (ERP System)
Warszawa

Opis stanowiska

Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:
* Współpraca z klientem wewnętrznym (m.in. dział Retail, dział Sprzedaży, dział Finansowy) i zarządzanie jego oczekiwaniami w ramach wdrożenia systemu klasy ERP
* Zarządzanie dostawcami i nadzór nad realizowanymi przez nich pracami
* Uzgadnianie rozwiązań z klientem wewnętrznym w zakresie wdrażanych funkcjonalności
* Skuteczne wdrażanie projektu zgodnie z harmonogramem i przewidzianym budżetem
* Dostarczenie określonej usługi IT w ramach przewidzianego budżetu i w określonym czasie
* Opracowywanie harmonogramu i budżetu projektu
* Bieżąca kontrola prowadzonych prac projektowych
* Pełna odpowiedzialność za budżet, harmonogram, zakres i sukces projektu
* Zarządzanie ryzykiem
* Raportowanie i prezentowanie postępów prac

Dostarczanie niezbędnych informacji oraz ocena stanu projektu

Dokonywanie przeglądu stosowania procedur projektowych i proponowanie ich modyfikacji

Rozwiązywanie problemów i konfliktów

Wymagania

* Minimum 2-3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* Doświadczenie w zarządzaniu projektami wewnątrz organizacji oraz z wykorzystaniem partnerów zewnętrznych
* Posiadanie technicznego backgroundu w IT
* Posiadanie certyfikatów PRINCE2 lub PMP dużym atutem
* Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na żargon techniczny
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Gotowość do podróży służbowych
* Doskonała komunikacja i umiejętności organizacyjne
* Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub ekonomiczne

Dodatkowe atuty:
* Doświadczenie we wdrożeniach systemu ERP NAV i Retail Management Systems będzie atutem

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie umowy b2b lub umowy o pracę
* Niezbędne narzędzia pracy
* Udział w ambitnym wyzwaniu projektowym
* Możliwość pracy w bardzo szybko rozwijającej się organizacji