Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Researcher IT - młodszy konsultant ds rekrutacji

Warszawa

, teamquest

Researcher IT - młodszy konsultant ds rekrutacji
Warszawa

Opis stanowiska

* Wyszukiwanie i kontakt z kandydatami z wewnętrznej bazy danych
* Wyszukiwanie kandydatów metodą bezpośrednią
* Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami
* Wsparcie administracyjne pracy konsultantów
* Selekcja aplikacji
* Organizowanie rozmów kwalifikacyjnych

Wymagania

* Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
* Profesjonalizm, pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja czasu pracy
* Umiejętność szybkiego docierania do informacji, ich analizy i wyciągania wniosków
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
* Swobodne korzystanie z narzędzi informatycznych
* Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
* Motywacja do ciągłego rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* Doświadczenie w obszarze rekrutacji

Oferujemy

* Podstawa + nielimitowany system prowizyjny
* Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji
* Ciekawą pracę w zespole dzielącym się wiedzą
* Współuczestnictwo w realizacji interesujących projektów rekrutacyjnych