Branża

  • Ochrona / Monitoring

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Serwisant Systemów Alarmowych

Gdańsk

, Solid Security Sp. z o .o.

Serwisant Systemów Alarmowych
Gdańsk

Opis stanowiska

- Serwisowanie Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN , SKD i CCTV)

Wymagania

- Wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym
- Licencja pracownika zabezpieczenia technicznego (mile widziana)
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (gwarantujemy zwrot kosztów)
- Niekaralność
- Dyspozycyjność
- Samodyscyplina

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Rozliczenie użytkowania samochodu w celach służbowych
- Profesjonalne elektronarzędzia
- Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne
- Możliwość awansu w strukturach firmy