Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Jaworzno
    (43-600)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pakowacz / pakowaczka Jaworzno

Jaworzno

, Agencja Pracy Full Job

Pakowacz / pakowaczka Jaworzno
Jaworzno

Opis stanowiska

Poszukujemy osób chętnych po podjęcia pracy na stanowisku pakowacza w zakładzie produkcyjnym w Jaworznie.

Wymagania

- aktualna książeczka sanepid,
- zdolności manualne,
- zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy

- stałą współpracę,
- wolne weekendy
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- pracę w systemie zmianowym,
- zdobycie cennego doświadczenia w zakładzie produkcyjnym

Zainteresowane osoby proszone są o wysyłanie aplikacji poprzez portal.