Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Team Leader (obszar Sprzedaż & Marketing)

Warszawa

, teamquest

Team Leader (obszar Sprzedaż & Marketing)
Warszawa

Opis stanowiska

* Odpowiedzialność za zbudowanie i zarządzanie zespołem,
* Tworzenie strategii biznesowej, planów oraz wizerunku marki,
* Bieżące doradztwo i współpraca w zakresie sprzedaży usług B2B we współpracy z działem handlowym,
* Wdrożenie polityki współpracy z Klientami,
* Zarządzanie procesem rekrutacji i selekcji kandydatów,
* Wdrażanie oraz szkolenie nowych pracowników,
* Odpowiedzialność za budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Wymagania

* Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
* Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji do obszaru Sprzedaży & Marketingu,
* Umiejętność zarządzania projektami,
* Znajomość innowacyjnych narzędzi i tematów w obszarze HR,
* Wysokie zdolności interpersonalne,
* Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji biznesowych,
* Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej oraz podległego zespołu,
* Kreatywność oraz motywowanie do działania,
* Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
* Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów Employer Brandingowych.

Oferujemy

* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B,
* Atrakcyjne wynagrodzenie,
* Pakiet ubezpieczeniowy,
* Lekcje języka angielskiego,
* Niezbędne narzędzie do pracy (laptop, smartfon),
* Biuro w Centrum Warszawy,
* Elastyczne godziny pracy.