Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Specjalista ds. turystyki

Poznań

, BP Itaka Swadzim

Specjalista ds. turystyki
Poznań

Opis stanowiska

Specjalista ds. turystyki / BP ITAKA SWADZIM

Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że ITAKI świat jest piękny.

Bądź na tak!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

lokalizacja: Poznań / SWADZIM

Praca na stanowisku wymaga:
Kompleksowej obsługi klienta indywidualnego - prezentacji i sprzedaży dostępnych usług turystycznych, budowania trwałych relacji z klientami biura.

Wymagania

doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych
znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej
wykształcenie min. średnie
znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin X
komunikatywność, sumienność i zaangażowanie
pozytywne nastawienie do pracy
umiejętność pracy w zespole i efektywnej organizacji pracy własnej

Oferujemy

ciekawą pracę w salonie największego polskiego biura podróży
przyjazną atmosferę w zespole
umowę o pracę
atrakcyjny system premiowania
firmowe wyjazdy zagraniczne
szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
pakiet socjalny: dofinansowanie wakacji