Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Czechowice-Dziedzice
    (43-502)

Praca na stanowisku Magazynier/ Pracownik magazynowo-produkcyjny

Czechowice-Dziedzice

, Marpol Sp. z o.o.

Magazynier/ Pracownik magazynowo-produkcyjny

Opis stanowiska

- Załadunek/ rozładunek samochodów;
- Dbanie o gospodarkę magazynową;
- Skanowanie towaru;
- Prowadzenie dokumentacji stoków magazynowych;
- Dostarczanie komponentów na linie;
- Wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania

- Uprawnienia na obsługę wózka widłowego z wymianą butli gazowej;
- Znajomość zagadnień związanych z dbaniem o gospodarkę magazynową;
- Wykształcenie min. Zawodowe;
- Sumienność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę, o pracę na pełen etat;
- Przyuczenie do pracy na stanowisku pracy dla osób bez doświadczenia;
- W razie potrzeby, zapewniamy wysłanie Pracownika na niezbędne kursy;
- Wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków;
- Dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. "Wczasy pod gruszą" Mikołajki dla dzieci, premia roczna);
- Stabilną pracę w międzynarodowej firmie;
- 30 minutowa przerwa śniadaniowa;
- Łatwy dojazd: Bielsko - Biała ul. Grażyńskiego 141 lub Czechowice -Dziedzice ul. E. Orzeszkowej 30 (granica Bielsko-Biała/ Czechowice - Dziedzice przy ul. Konwojowej dojazd autobusem nr 19, 36 oraz nr 5 z Czechowic -Dziedzic, PKP, dojazd busem od strony Żywca aż do FCA)
- Możliwość rozwoju zawodowego.