Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (18-413)

Praca na stanowisku Asystent ds. Koordynacji Pracowników z Ukrainy

Sosnowiec

, Talent Partners

Asystent ds. Koordynacji Pracowników z Ukrainy
Sosnowiec

Opis stanowiska

• codzienna komunikacja w języku ukraińskim oraz polskim,
• wsparcie Liderów Zespołów w zarządzaniu pracownikami, koordynowaniu pracy (dział produkcji),
• pomoc / wsparcie w komunikacji innych pracowników.

Wymagania

• znajomość języka ukraińskiego i polskiego,
• pozowolenie na pracę w Polsce,
• gotowość i chęć do pracy,
• rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne.

Oferujemy

• pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• bezpłatny transport dla pracowników,
• bogaty pakiet socjalny (m.in. ciepłe posiłki, premie, dodatek świąteczny – 50% miesięcznego wynagrodzenia, dodatek za pracę w systemie zmianowym, i inne),
• możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o rozbudowany system szkoleń.