Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Włocławek
    (87-800)

Praca na stanowisku Doradca Klienta Biznesowego T-Mobile

Włocławek

, onecc

Doradca Klienta Biznesowego T-Mobile
Włocławek

Opis stanowiska

Praca polega na kontakcie telefonicznym z bazą klientów biznesowych i sprzedaży usług naszego kontrahenta sieci T-Mobile. Podczas rozmowy skupiamy się na badaniu potrzeb, negocjacjach i finalnie sprzedaży.

Wymagania

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży? W negocjacjach z klientem czujesz się jak ryba w wodzie? Jeżeli tak, to możesz zakończyć poszukiwania pracy, bo właśnie takich osób szukamy. Dołożymy wszelkich starań, aby umożliwić Ci rozwój i realizację najlepszych wyników, które finalnie przełożą się na Twoje zarobki.

Oferujemy

- podstawę godzinową 1700 zł netto miesięcznie
- bogaty system prowizyjny i premiowy
- stały czas pracy, pon-pt: 8:00 - 16:00;
- odprowadzane składki ZUS
- wsparcie doświadczonej kadry z wieloletnim doświadczeniem w branży
- szkolenie wstępne i szkolenia rozwojowe
- przyjacielską atmosfera, imprezy integracyjne, codzienne atrakcyjne konkursy
- lokalizację w ścisłym centrum miasta