Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Włocławek
    (87-800)

Praca na stanowisku Młodszy Inżynier Jakości

Włocławek

, WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Młodszy Inżynier Jakości
Włocławek

Opis stanowiska

- prowadzenie testów w laboratorium testowym
- analizy materiałowe (badania metalograficzne, badanie właściwości fizycznych i chemicznych materiałów, badania korozyjne i analiza przyczyn korozji)
- raportowanie wyników badań i ich interpretacja
- kontakt ze zleceniodawcami
- udział w projektach jakościowych
- analiza jakościowa detali i wyrobów gotowych

Wymagania

- wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe o kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Chemia, Fizyka, Elektrotechnika)
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa oraz korozji
- znajomość metod badania właściwości materiałów konstrukcyjnych
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
- znajomość pakietu MS Office
- mile widziane uprawnienia energetyczne do 1 KV
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej i innych, kreatywność, inicjatywa w działaniu

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia oraz możliwość rozwoju w strukturach organizacji
- nagrody finansowe (uznaniowe oraz uzależnione od wyniku firmy)
- prywatną opiekę medyczną
- pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, przedświąteczne świadczenia finansowe 2 x w roku, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, imprezy integracyjne, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej)