Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Product Manager/Incentive Manager

Warszawa

, Opal Travel

Product Manager/Incentive Manager
Warszawa

Opis stanowiska

Biuro Podróży Opal Travel, specjalizujące się w turystyce egzotycznej i obsłudze klienta z segmentu VIP oraz MICE,w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje osób na stanowiska:

PRODUCT MANAGER / INCENTIVE MANAGER

Wymagania

- doświadczenia w pracy na ww. stanowiskach
- znajomości rynku turystycznego, w tym oferty egzotycznej polskich touroperatorów
- znajomości języka angielskiego
- umiejętności sprzedażowych
- komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia i stabilne zatrudnienie w firmie o ponad 26-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej
- możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach, a także w targach i spotkaniach branżowych w kraju i zagranicą.