Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Oslo
    (Norwegia)

Praca na stanowisku Monter wentylacji (j.angielski)

Oslo

, Polish Employees

Monter wentylacji (j.angielski)
Oslo

Opis stanowiska

Polish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko MONTERA WENTYLACJI.

Miejsce pracy - Norwegia, okolice Oslo

Wymagania

- doświadczenie ze skandynawii
- doświadczenie na budynkach przemysłowych
- jezyk angielski,WARUNEK KONIECZNY!!!
- własny transport, WARUNEK KONIECZNY!!!

Oferujemy

- stawka 180 Nok brutto, mieszkanie 5000 Nok
- pracę OD ZARAZ, jeszcze w tym tygodniu
- zatrudnienie na norweskich warunkach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. polskim i angielskim przez portal » z dopiskiem monter wentylacji Norwegia