Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Nowoczesna Pralnia w Krakowie zatrudni Pracowników

Kraków

, ARIDA SP. Z O. O.

Nowoczesna Pralnia w Krakowie zatrudni Pracowników
Kraków

Opis stanowiska

Osoby przyjęte na stanowiska będą odpowiedzialne za obsługę urządzeń piorących, suszących oraz sortowanie i składanie asortymentu.

Wymagania

- dyspozycyjności,
- chęci do pracy oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
- doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymogiem zatrudnienia.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- system pracy w dwóch zmianach (rano/popołudniu, w razie konieczności nie wykluczamy również uruchomienia nocnej zmiany),
- pełne przeszkolenie do pracy,
- stałą liczbę godzin i pracę w przyjaznej atmosferze.