Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Doradca Klienta Biznesowego

Gdańsk

, Halma

Doradca Klienta Biznesowego
Gdańsk

Opis stanowiska

* obsługa przydzielonego portfela klientów
* odbywanie spotkań sprzedażowych
* systematyczne budowanie bazy klientów
* wsparcie i rozwój sprzedaży produktów
* przyjmowanie zamówień i zleceń
* udzielanie informacji na temat produktów

Wymagania

* wykształcenie minimum średnie
* łatwość w nawiązywaniu kontaktów
* umiejętności pracy w zespole
* znajomość obsługi komputera
* mile widziane doświadczenia w sprzedaży
* motywacja do osiągnięcia sukcesu zawodowego oraz finansowego

Oferujemy

* niezbędne narzędzia pracy
* szkolenie wdrażające i pomoc doświadczonych menadżerów
* elastyczny system pracy
* wsparcie marketingowe naszego Partnera
* jasną i szybką ścieżkę kariery
* atrakcyjny system prowizyjny, a realizując cele sprzedażowe wynagrodzenie wielokrotnie wyższe