Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista d.s. turystyki z językiem francuskim

Kraków

, Marco der Pole s.j.

Specjalista d.s. turystyki z językiem francuskim
Kraków

Opis stanowiska

- tworzenie ofert i programów turystycznych,
- rezerwacja świadczeń dla turystów przyjeżdżających do Polski,
- obsługa imprez turystyki przyjazdowej,
- komunikacja z podwykonawcami firmy,
- bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientami zagranicznymi,
- negocjacje cenowe,
- reprezentowanie biura w kontaktach z kontrahentami zagranicznymi

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka francuskiego,
- znajomość pakietu MS Office,
- otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność i inicjatywa,
- umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu
- orientacja w geografii turystycznej i atrakcjach turystycznych Polski,
- wcześniejsze doświadczenie w turystyce jest niekonieczne lecz będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- pracę na etat na samodzielnym stanowisku w biurze w centrum Krakowa, w stałych godzinach pracy, w małym lecz zwartym i zżytym zespole,
- stały kontakt z językiem obcym, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnictwo w podróżach studyjnych,
- wynagrodzenie odpowiadające średniemu wynagrodzeniu na tym stanowisku plus premie półroczne i roczne.