Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Złotów
    (55-106)

Praca na stanowisku Asystent/asystentka w dziale produkcji

Złotów

, ROMB S.A.

Asystent/asystentka w dziale produkcji
Złotów

Opis stanowiska

• bieżące wsparcie nadzoru produkcyjnego w organizacji pracy pracowników produkcyjnych;
• raportowanie i weryfikacja danych w systemie operacyjnym;
• bieżące wprowadzenie danych do systemu komputerowego.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie
• doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, mile widziane ale nie konieczne;
• dobra znajomość MS Office;
• umiejętność logicznego wnioskowania;
• asertywność i umiejętność podejmowania decyzji;
• komunikatywność i inicjatywa w działaniu;
• kreatywność i umiejętność rozwiązywania złożonych problemów;

Oferujemy

• stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość szkoleń i awansu zawodowego
• pakiet świadczeń socjalnych