Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Świdnica
    (37-620)

Praca na stanowisku Asystent/ka prezesa zarządu

Świdnica

, Grupa AF

Asystent/ka prezesa zarządu
Świdnica

Opis stanowiska

Grupa AF jest marką skupiającą się na dostarczaniu skutecznych rozwiązań dla firm w zakresie projektowania stron internetowych i aplikacji, działań marketingowych i kreowania wizerunku oraz doradztwa biznesowego. Jako firma składająca się w większości z osób niepełnosprawnych, włączając w to również samego założyciela, chcemy promować wizerunek niepełnosprawnych jako profesjonalistów zdolnych do konkurencji na otwartym rynku pracy, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

- znajomość podstaw prawa i administracji
- umiejętność obsługi Word, Excel
- reprezentatywność
- wysokie umiejętności interpersonalne

Dodatkowe atuty:
- prawo jazdy, samochód
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

- umowa o pracę
- zwrot kosztów podróży służbowych
- praca zdalna
- dostęp do firmowej biblioteczki branżowej