Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. zakupów

Łódź

, Work System

Młodszy specjalista ds. zakupów
Łódź

Opis stanowiska

- analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców,

- budowanie relacji z nowymi i dotychczasowymi dostawcami,

- prowadzenie dokumentacji zakupowej,

- negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,

- bieżąca współpraca z innymi działami oraz dostawcami w zakresie działań zakupowych,

- mile widziane prawo jazdy.

Wymagania

- samodzielność, kreatywność i zaangażowanie

- znajomość programu Microsoft Excel,

- płynna znajomość języka angielskiego,

- umiejętności planowania i organizacji swojej pracy,

- zdolności analityczne

- łatwość nawiązywania kontaktów handlowych.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- zatrudnienie bezpośrednio u klienta,

- możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania ścieżki rozwoju zawodowego,

- praca w międzynarodowym zespole,

- pakiety socjalne,

- praca w systemie jednej zmiany w godzinach 8:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku.

Miejsce wykonywania zlecenia: Łódź – Śródmieście