Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Niemcy
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Opiekunka Osób Starszych - legalna praca w Niemczech

Niemcy

, Avoria

Opiekunka Osób Starszych - legalna praca w Niemczech
Niemcy

Opis stanowiska

Avoria, renomowana Agencja Pracy Tymczasowej (Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 9628) z wieloletnim doświadczeniem na rynku, ogłasza nabór na stanowisko Opiekun/Opiekunka Osób Starszych w Niemczech.

Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski

Wymagania

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi (również w rodzinie)
- pogodne usposobienie oraz życzliwość wobec podopiecznego

Oferujemy

- stabilne i w legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
- terminową wpłatę wynagrodzenia - od 950 do 1300 euro netto/miesiąc (plus dodatkowe premie za święta, polecenie opiekunki i rodziny)
- pakiet ubezpieczeń (składki ZUS odprowadzane w Polsce, dokument A1, karta EKUZ)
- całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
- bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego
- wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech
- długość wyjazdów od 1 miesiąca wzwyż, z możliwością zaplanowania urlopu
- szeroki wybór sprawdzonych ofert na terenie całych Niemiec, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań opiekunów oraz terminu ich dyspozycyjności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.