Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Doradca Klienta (branża RTV/AGD/IT)

Bielsko-Biała

, Astral Sp. z o.o. (MEDIAEXPERT)

Doradca Klienta (branża RTV/AGD/IT)

Opis stanowiska

Firma Astral Sp. z o.o. (sieć MEDIAEXPERT), poszukuje pracowników na stanowisko Sprzedawca do salonu RTV/AGD w Bielsko-Białej.

Wymagania

- wykształcenie co najmniej średnie,
- znajomość branży RTV, AGD, komputerów,
- mile widziane doświadczenie handlowe,
- osoba niepaląca,

Oferujemy

- pracę w rozwijającej się firmie o wieloletnim doświadczeniu,
- jasno określone zasady pracy,
- motywacyjny system wynagrodzenia,
- możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez portal w temacie wpisując imię i nazwisko, stanowisko oraz miejscowość, której dotyczy aplikacja np. Jan Kowalski/Doradca Klienta/Przemyśl (na tym etapie rekrutacji nie należy załączać innych dokumentów).

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".