Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds Wyjazdów Incentive

Kraków

, Planet Escape

Specjalista ds Wyjazdów Incentive
Kraków

Opis stanowiska

pozyskanie klienta i utrzymanie z nim relacji
analiza potrzeb oraz przygotowanie oferty produktowej dla klientów (zbadanie potrzeb, ułożenie planu podróży)
tworzenie kalkulacji oraz kompleksowa realizacja projektu

Wymagania

doświadczenia podróżniczego, bądź szerokiego zainteresowania w tej dziedzinie
dobrej znajomości angielskiego
bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności
umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
dobrych umiejętności sprzedażowych - kontakt z klientem na wysokim poziomie
znajomości branży

Warunek konieczny do ubieganie się o pracę:

minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów incentive

Oferujemy

atrakcyjne warunki finansowe oraz prowizje za sprzedaż
indywidualny program wdrożenia do pracy
udział w zagranicznych targach branżowych
pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie w centrum Krakowa
prywatną opiekę medyczną