Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Goczałkowice-Zdrój
    (43-230)

Praca na stanowisku Spedytor międzynarodowy

Goczałkowice-Zdrój

, HK LOGISTIC SP. Z O. O.

Spedytor międzynarodowy

Opis stanowiska

nadzór nad czasem pracy kierowców
kontrola nad dokumentami przewozowymi
pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców
kompleksowa obsługa klientów
przygotowywanie ofert
negocjowanie cen oraz warunków
organizowanie całego cyklu usługi spedycyjno-przewozowej oraz jej nadzór
budowanie relacji z klientami

Wymagania

doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego minimum 2 lata
znajomość min. dwóch języków ( jeden biegle )
doświadczenie w pracy na giełdach transportowych
nawiązywanie współpracy z przewoźnikami
nawiązywanie i rozwijanie współpracy z nowymi klientami
zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność
bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

umowę o pracę
pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się Firmie
pracę pełna wyzwań, w młodym i dynamicznym zespole
możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji