Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Konsultant ds. obsługi klienta banku

Konin

, Apservices

Konsultant ds. obsługi klienta banku
Konin

Opis stanowiska

Zajmiesz się telefonicznym kontaktem ze stałymi klientami, wstępnym przedstawieniem oferty i umawianiem klienta na spotkanie z doradcą w oddziale renomowanego banku.

Wymagania

Osób komunikatywnych i pozytywnych, niezależnie od wieku czy wykształcenia.
Osób poszukujących zajęcia na stałe jak i takich, które chcą pogodzić współpracę ze szkołą, studiami czy stałą pracą.

Oferujemy

współpracę pon.-pt. w przedziale godzinowym 8-21 oraz 2 wybrane soboty w miesiącu,
wolne niedziele i święta,
szkolenie wstępne i wsparcie na każdym etapie współpracy,
umowę zlecenie ze wszystkimi składkami,
stawkę godzinową – od 14zł brutto/h. (możliwość otrzymania 15 zł brutto/h przy wykonaniu zlecenia pow.150h/mies.) + prowizja za umówione spotkania,
konkursy z nagrodami, prezenty urodzinowe, upominki świąteczne, wyprawka dla pierwszoklasisty,
dogodny dojazd także autobusem MZK – linia 56, 66, 65 (ul. Hutnicza 1)