Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy (obszar B2B)

Łódź

, Talent Partners

Przedstawiciel Handlowy (obszar B2B)
Łódź

Opis stanowiska

• aktywna sprzedaż surowców do produkcji kosmetyków oferowanych przez firmę,
• utrzymywanie dotychczasowych i budowanie nowych, długofalowych relacji biznesowych,
• analiza rynku i potrzeb klientów,
• utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami surowców.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe lub techniczne),
• doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, najlepiej w obszarze B2B,
• prawo jazdy kategorii B,
• umiejętność obsługi komputera (w tym pakiet MS Office),
• wysoka kultura osobista i komunikatywność,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność pracy w zespole,
• dyspozycyjność,
• gotowości do pracy mobilnej na terenie Polski.

Mile widziane:
• znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży chemicznej,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach branżowych,
• atrakcyjne warunki współpracy,
• narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).