Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Płatności

Warszawa

, DSV

Młodszy Specjalista ds. Płatności
Warszawa

Opis stanowiska

masz doświadczenie w dziale księgowości,
masz wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub księgowości,
bardzo dobrze znasz język angielski (język korporacyjny w DSV),
znasz pakiet MS Office,
umiejętność pracy w zespole, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów oraz dokładność – to Twoje cechy.

Wymagania

Weryfikacja, alokacja i bookowanie automatycznych transakcji bankowych (SAP).
Ręczne księgowanie transakcji bankowych.
Uzgadnianie sald księgowych (banki) na dany dzień i na koniec miesiąca.
Odpowiedzialność za weryfikację i uzupełnianie przychodzącej korespondencji z bankami.
Przygotowywanie i dokonywanie automatycznych (SAP) i ręcznych płatności.

Oferujemy

Umowa o pracę bez okresu próbnego.
Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia, dodatki okolicznościowe.
Bezpłatne lekcje Business English i realne możliwości wykorzystywania tego języka
w codziennej pracy.
Możliwość rozwoju w wybranym kierunku dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom, projektom cross-funkcyjnym, awansom i promocjom między działowym.
Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska.
Przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie work-life-balance pracowników.
Wysoka kultura organizacyjna (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne, sekcje sportowe).
Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska), a w nim m.in. ergonomiczne miejsca pracy, owocowe dni i szeroki wybór napojów.
Pakiet powitalny (niespodzianka).