Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Solec Kujawski
    (86-050)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Eksportu

Solec Kujawski

, BM Grupa

Specjalista ds. Eksportu

Opis stanowiska

- Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
- Pozyskiwanie nowych klientów w kraju i za granicą.
- Komunikacja z klientami zgodnie z ustaloną strategią firmy
- Realizacja średnio i długoterminowych strategii sprzedaży
- Monitorowanie i analiza danych rynkowych dot. klientów i konkurencji

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i w piśmie
- Dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka
- Umiejętności komunikacji i budowania relacji
- Doświadczenie w dziedzinie handlu/eksportu będzie dodatkowym atutem
- Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
- Dobra organizacja pracy, samodzielność

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży
-Niezbędne narzędzia pracy
-Możliwość rozwoju dzięki pracy z kreatywnym, otwartym, dynamicznym zespołem
-Dużą samodzielność w realizacji zadań
-Praca w międzynarodowym środowisku
-Brak korporacyjnych procedur
-Praca stacjonarna: Solec Kujawski