Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku SAMODZIELNY REFERENT W BIURZE DYDAKTYKI

Katowice

, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

SAMODZIELNY REFERENT W BIURZE DYDAKTYKI
Katowice

Opis stanowiska

• rekrutacja i obsługa kandydatów na studia z kraju i z zagranicy,
• obsługa administracyjna procesu rekrutacyjnego,
• współpraca z Biurem Komunikacji Marketingowej w zakresie działań promocyjnych,

Wymagania

Niezbędne wymagania:

oku studiów,
• dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,
• umiejętność organizacji i planowania pracy własnej,
• wysoka kultura osobista.

Wymagania dodatkowe:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w środowisku akademickim,
• znajomość struktury organizacyjnej Uczelni,
• mile widziana umiejętność redagowania treści w systemie CMS TYPO3.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony
w związku z usprawiedliwioną nieobecnością pracownika (planowany czas zastępstwa do marca 2019 r.) oraz możliwość rozwoju zawodowego.
Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30.
Planowane zatrudnienie: od dnia 01 lutego 2018 r.