Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Inżynier Procesu (Aluminium)

Tychy

, Talent Partners

Inżynier Procesu (Aluminium)
Tychy

Opis stanowiska

• współpraca z Kierownikami/Inżynierami Projektu w zakresie projektu w obszarze inżynierii inżynierii obróbki i montażu aluminium oraz prowadzenie wszystkich jego etapów (harmonogram, koncepcja, wykonalność, projektowanie, konstrukcja, prototypowanie, try-outs, odbiory wstępne i końcowe, rozpoczęcie produkcji, zmiany inżynieryjne itd.),
• nadzór nad zapewnieniem jakości dla produktu oraz procesu,
• stała współpraca z klientami, dostawcami oraz innymi działami firmy w celu weryfikacji rozwiązań technicznych, kosztów, jakości i realizacji wszystkich faz harmonogramu projektów nowych uruchomień, zmian inżynieryjnych, ulepszeń jakościowych, ciągłej poprawy efektywności i programów redukcji kosztów,
• udział przygotowywaniu zapytań ofertowych do dostawców (w zakresie technicznym),
• udział w negocjacjach z klientami i dostawcami w zakresie inżynierii spawalni i montażu,
• wspomaganie procesu wyceny wyrobów, kosztów narzędzi i nakładów kapitałowych,
• rozwijanie procesu w obszarze inżynierii obróbki i montażu aluminium, analizowanie wykonalności procesu według wymaganych norm i standardów celem zapewnienia optymalnej efektywności,
• analizowanie czasu wytworzenia, normowanie stanowisk pracy, przygotowywanie raportów, kart, dokumentacji technicznej, rysunków, specyfikacji materiałowej/pakowania oraz danych do systemu SAP na podstawie wymogów klientów, dostawców oraz innych działów firmy,
• nadzór nad zapisami i dokumentacją techniczną,
• stała kontrola nad techniczną zgodnością produktu i procesu z obowiązującymi normami, standardami, specyfikacją klienta oraz wymaganiami innych działów firmy,
• opracowywanie oceny ryzyka, FMEA, 8-D, itd.,
• raportowanie do Kierownika Działu Technicznego i Rozwoju.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z obszaru inżynierii materiałowej, metalurgii, spawalnictwa itp.,
• min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive,
• doświadczenie w obszarze obróbki i montażu aluminium,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• znajomość systemu SAP,
• umiejętność opracowywania ocen ryzyka, FMEA, 8-D, itd.,
• samodzielność,
• zaangażowanie i odpowiedzialność,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• ciekawą pracę w w dużej, międzynarodowej firmie,
• stabilne zatrudnienie,
• duże możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• świadczenia dodatkowe.