Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Obsługa punktu gastronomicznego

Poznań

, FallWork Sp z o.o.

Obsługa punktu gastronomicznego
Poznań

Opis stanowiska

Agencja Pracy FallWork Sp z o.o. nr Certyfikatu 6231, to jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Obsługa punktu GASTRONOMICZNEGO 15zł/h brutto + premia

Miejsce pracy: POZNAŃ ŁAWICA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa stanowiska gastronomicznego na terenie strefy wolnocłowej;
- obsługa Klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień;
- obsługa ekspresu do kawy, przygotowywanie posiłków i dbanie o funkcjonowanie zaplecza;

Wymagania

-posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej (Sanepid) ;
-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli;
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
-posiadanie statusu osoby niekaranej;
-dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

-pracę od zaraz;
-konkurencyjne wynagrodzenie 15zł/h brutto wraz z premią;
-umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą;
-możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym;
-atrakcyjne miejsce pracy pełne nowych wyzwań;
-możliwość doskonalenia umiejętności językowych