Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Czarna Białostocka
    (16-020)

Praca na stanowisku KIEROWNIK ZMIANY (konstrukcje stalowe)

Czarna Białostocka

, Instalbud Sp. z o.o.

KIEROWNIK ZMIANY (konstrukcje stalowe)

Opis stanowiska

Kierownik zmiany (konstrukcje stalowe)
Instalbud sp. zo.o. poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku: Kierownik zmiany (konstrukcje stalowe)

Miejsce pracy: Czarna Białostocka

Wymagania

- wykształcenie techniczne
- doświadczenie w pracy przy produkcji
- umiejętność zarządzenia zespołem
- umiejętność planowania produkcji i optymalizacja planów produkcyjnych
- znajomość technologii produkcji konstrukcji stalowych

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w dużej firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- uczestnictwo w ciekawych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal.