Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Łapy
    (18-100)

Praca na stanowisku Reprezentant Handlowy

Łapy

, Ligo Headhunters

Reprezentant Handlowy
Łapy

Opis stanowiska

Ligo Headhunters dla klienta, prestiżowej firmy z branży poligraficznej z Łap koło Białegostoku działającej na rynku poligraficznym od 1995 roku, poszukujemy kandydatów na stanowisko Reprezentant Handlowy.

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów poprzez umawianie telefonicznie spotkań i wyjazdy służbowe
- profesjonalna obsługa klientów
- realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

- dyspozycyjność od pon-pt 8:00-16:00
- wykształcenie min. średnie
- doświadczenie na podobnym stanowisku(wymóg konieczny)
- prawo jazdy kat. B
- nastawienie na realizacje planów sprzedażowych

Oferujemy

Oferujemy pracę w prestiżowej firmie o bardzo znanej marce i wysokich standardach pracy. Zatrudnienie na umowę o pracę z podstawą 1, 5-2 tys. netto+ prowizja

CV proszę wysyłać przez portal.