Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kleosin
    (16-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Handlowiec ze znajomością jęz. angielskiego

Kleosin

, Alex sp.z o.o.

Handlowiec ze znajomością jęz. angielskiego
Kleosin

Opis stanowiska

Firma Alex sp.z o.o. z Kleosina, producent i dystrybutor samochodowych instalacji gazowych zatrudni na stanowisko:

handlowiec - specjalista d/s sprzedaży na rynki zagraniczne.

Główne zadania:
- zdobywanie nowych rynków
- obsługa obecnych klientów firmy
- udział w targach branżowych

Wymagania

- b. dobra znajomość jęz. angielskiego, mile widziana znajomość drugiego jęz. obcego
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywność
- mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
- prawo jazdy kat.B
- umiejętność pracy w zespole
- uczciwość i zmotywowanie do pracy

Oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Kandydatów spełniających powyższe wymagania i zainteresowanych pracą w naszej firmie proszę o wysłanie CV przez portal.