Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Poznań

, E100 Polska Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy
Poznań

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Poznań+ wyjazdy służbowe

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: pozyskiwanie i nadzór nad współpracą z aktualnymi Klientami (kontakty telefoniczne oraz spotkania), realizacja założonych celów sprzedażowych, prowadzenie bazy Klientów, analiza konkurencji, prowadzenie akcji marketingowych, raportowanie działań, analiza rynku.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem, obsługą klientów,
• Doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami,
• Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
• Inicjatywa, bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• Nastawienie na realizację celów,
• Motywacja do pracy,
• Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od realizacji planów,
• Realną możliwość rozwoju i awansu,
• Pakiet prywatnej opieki medycznej.