Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Majątkowych

Katowice

, e-cob

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Majątkowych
Katowice

Opis stanowiska

- opracowywanie ofert w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych,
- analiza i ocena ryzyka w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych na poziomie Oddziału,
- wsparcie szkoleniowe dla sieci sprzedaży,
- pozyskiwanie do współpracy oraz utrzymywanie skutecznych relacji biznesowych z brokerami,
- realizacja planu sprzedaży.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- doświadczenie w kompleksowym przygotowywaniu ofert,
- mile widziana znajomość branży,
- bardzo dobra organizacja pracy, zdolność szybkiego uczenia się,
- posiadanie własnej działalności lub chęć jej założenia
- komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- umowę o współpracę oraz motywacyjny system wynagrodzeń,
- możliwość rozwoju zawodowego w branży,
- współpracę z profesjonalnym zespołem,
- pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny.