Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Koordynator projektów tłumaczeniowych z językiem angielskim

Bydgoszcz

, SDL

Koordynator projektów tłumaczeniowych z językiem angielskim
Bydgoszcz

Opis stanowiska

- współpraca z tłumaczami i kierownikami projektów w międzynarodowym środowisku
- dystrybucja zadań projektowych w zespołach wewnętrznych i zewnętrznych
- przygotowywanie harmonogramów i realizacja projektów w wymaganych terminach
- kontrola i monitorowanie postępu prac projektowych
- obsługa procesu zakupu usług
- administracja projektowa
- obsługa zapytań związanych z projektami

Wymagania

- znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
- umiejętności analitycznego myślenia
- znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność
- umiejętność szybkiego uczenia się
- dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność

MILE WIDZIANE:
- doświadczenie w zarządzaniu, studia kierunkowe (zarządzanie projektami, logistyka)
- doświadczenie w branży lokalizacyjnej/tłumaczeniowej
- znajomość narzędzi CAT

Oferujemy

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych opiekunów
- aktywny udział w projektach międzynarodowych
- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii w przyjaznym środowisku / młodym zespole
- możliwość szybkiego rozwoju własnych kompetencji poprzez ambitne i pełne wyzwań zadania
- prywatną opiekę medyczną
- jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)
- pracę na podstawie umowy o pracę
- dofinansowanie do karty Multisport