Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Manager Zespołu Sprzedaży

Katowice

, e-cob

Manager Zespołu Sprzedaży
Katowice

Opis stanowiska

- rekrutacja pracowników i współpracowników do zespołu zajmującego się identyfikacją poszkodowanych posiadających toksyczne produkty bankowe i ubezpieczeniowe, ze szczególnym uwzględnieniem kredytów walutowych i polisolokat,
- zarządzanie zespołem sprzedaży,
- motywacja i rozwijanie kompetencji członków zespołu,
- wyznaczanie celów sprzedażowych i wsparcie członków zespołu w ich realizacji,
- identyfikowanie nowych możliwości pozyskiwania klientów,
- kontakt z potencjalnymi Klientami,
- podpisywanie umów o dochodzenie roszczeń z Klientami,
- utrzymywanie bieżących relacji z Klientami,
- raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania

- doświadczenie w bankowości (w szczególności w sprzedaży kredytów walutowych) lub w branży ubezpieczeniowej (w szczególności sprzedaży tzw. polisolokat) lub w branży odszkodowawczej,
- wykształcenie min. średnie,
- umiejętność tworzenia i zarządzania siecią sprzedaży,
- mile widziana gotowa mobilna sieć pośredników kredytowych lub ubezpieczeniowych, ewentualnie sieć kontaktów pozwalająca na stworzenie siatki mobilnej w krótkim czasie,
- umiejętności sprzedażowe i managerskie,
- prawo jazdy kat. B,
- komunikatywność i swoboda w budowaniu relacji,
- inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
- chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
- dyspozycyjność,
- chęć tworzenia wraz z innymi osobami zespołu, w którym dobrze się pracuje,
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- przejrzysty system wynagrodzeń, oparty o realizację wyznaczonych celów,
- atrakcyjne prowizje za sukces podległego zespołu sprzedażowego,
- elastyczne warunki zatrudnienia (dostosujemy się Państwa czasu- działalność gospodarcza, praca dodatkowa),
- indywidualną ścieżkę rozwoju kariery,
- szkolenia i opiekę naszych prawników,
- możliwość realizacji własnych pomysłów i ambicji zawodowych,
- samodzielność,
- partnerską atmosferę w pracy,
- za dobre wyniki pracy możliwość finansowania samochodu służbowego.