Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Jelcz-Laskowice
    (55-220)

Praca na stanowisku Lider Obszaru Produkcyjnego

Jelcz-Laskowice

, Experum HR

Lider Obszaru Produkcyjnego

Opis stanowiska

• organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu produkcyjnego,
• realizacja planów produkcyjnych oraz celów organizacji,
• wdrażanie narzędzi lean manufacturing,
• ścisła współpraca z innymi liderami oraz działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości procesu produkcji.

Wymagania

• wykształcenie techniczne, minimum średnie,
• co najmniej 2 letnie doświadczenie w środowisku produkcyjnym na podobnym stanowisku, w tym w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych,
• mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
• wysoko rozwinięte kompetencje w zakresie zarządzania zespołem, komunikacji oraz organizacji pracy i radzenia sobie ze stresem,
• mile widziana znajomość systemu SAP,
• znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

• umowę o pracę,
• pracę w dynamicznym środowisku w stale rozwijającej się firmie,
• odpowiedzialne stanowisko i ciekawe wyzwania zawodowe,
• atrakcyjny pakiet socjalny.